Domki

Sala Kominkowa

liczba osób: 0,

Sala Kominkowa znajduje się w budynku starej stajni. Klimatyczne wnętrze świetne by spędzić czas  przy kominku i bilardzie ,piłkarzykach. Sala jest świetnym miejscem na małe towarzyskie spotkania i pogawędki. Jest aneks kuchenny ,wszystko całkowicie wyposażone.

więcej


Domek Piętrowy

Cena od 200 PLN

liczba osób: 5,

DOMEK PIĘTROWYParter: Pokój dzienny z kanapą do spania, aneksem kuchennym i łazienką.Piętro: Pokój z podwójnym łóżkiem, drugi pokój z trzema miejscami do spania. Domek wyposażony,/lodówka,naczynia ,w pokojach pościel, ręczniki/. Domek z altanką, przy domku ławy stoły,parasole,grill.      

więcej


Domek Parterowy

Cena od 200 PLN

liczba osób: 6,

DOMEK PARTEROWY.W domku 2 sypialne /jedna sypialnia z podwójnym łóżkiem ,druga z 3 łóżkami/, pokój dzienny z aneksem kuchennym i kanapą rozkładaną .Także łazienka i korytarzyk. Wszystko wyposażone /pościel , ręczniki, naczynia,lodówka,TV/ . Przy domku ławy ,stoły i grill,      

więcej


Domek Siodlarnia

Cena od 180 PLN

liczba osób: 5,

DOMEK SIODLARNIA W domku 2 sypialnie /jedna 2 osobowa,druga 3 osobowa,pokój dzienny z aneksem kuchennym i kanapą rozkładaną ,łazienką z prysznicem. Domek wyposażony /pościele,ręczniki naczynia,lodówka i TV/. Dla gości przy domku ławy stoły ,grill.  

więcej


Domek Klonowy

Cena od 200 PLN

liczba osób: 5,

DOMEK KLONOWY W domku 2 sypialne / obydwie 3 osobowe/, korytarzyk, łazienka,kuchnia -wszystko wyposażone/ pościele,ręczniki,naczynia,lodówka i TV. Przy domku ławy,stoły grill.

więcej


Domek Wakacyjny

Cena od 200 PLN

liczba osób: 5,

DOMEK  WAKACYJNY Klimatyczny domek na wakacje. Posiada 2 sypialnie 2 i 3 osobowe, pokój dzienny z aneksem kuchennym i łazienkę.Atrakcyjne spanie na antresoli /poddaszu/ dla dodatkowych 2 osób. Wszystko całkowicie wyposażone/ lodówka,tv,pościele, ręczniki ,naczynia/. Domek z tarasem,ławy stoły i grill przy domku.

więcej