Urlop w Karkonoszach

Karkonosze to taka część Polski, w której można bawić się niemalże przez cały rok. Nieważne, czy mamy srogą zimę, czy upalne lato – zawsze opłaca się tam pojechać i wypocząć ze znajomymi czy rodziną. Bardzo dobrze prezentują się obiekty noclegowe w Karkonoszach, jak np. Przystań Górska. Ze statystyk wynika, że co roku przyjeżdża do Karkonoszy coraz więcej turystów, którzy niejednokrotnie wracają w tę część Sudetów. Co kusi turystów? Przede wszystkim świeże powietrze, spokojne okolice, fascynujące widoki, mnóstwo atrakcji oraz zabytków.

Uniwersalność tego miejsca polega na tym, że doskonale bawią się tam turyści w każdym wieku. Jedni poszukują tu aktywnego wypoczynku, inni ciszy i spokoju. W porze zimowej warto wybrać się na narty w Karkonoszach które są bardzo atrakcyjne szczególnie dla początkujących narciarzy. Łatwe stoki, liczne wyciągi znacznie ułatwiają naukę jazdy na nartach.

Jeżeli parę lat z rzędu jeździliśmy nad morze i nieco nam się to znudziło, to idealną alternatywą będzie wybranie się w góry, aby poznać zupełnie inne walory wypoczynku. Każdego dnia można tu robić coś innego - spacery po okolicy, wędrówki w wyższe partie gór, świetna regionalna kuchnia i mnóstwo atrakcji dla najmłodszych - to wszystko sprawia, że w Karkonoszach każdy znajdzie coś dla siebie.

  Prosimy o kontakt
  z właścicielem obiektu i poinformowanie
  o niedziałającej stronie www.przystangorska.wkarkonoszach.pl

  tel.[+48] 600487497  Opiekun strony - Tenet Jelenia Góra tel. 75 64 19 919
  Aby aktywowac strone nalezy sie zalogowac tutaj i przedłużyc ważnośc strony